Новини

5 причин чому саме наші котеджі

1) Котеджі побудовані з цегли! А цегла – це:

- екологічність. Матеріал є безпечним для життя і здоров'я людини.

- міцність. Побудувати такий будинок - значить звести надійне грунтовне будівля, термін служби якого становить не менше 150 років.

- вогнестійкість. Належить до класу пожежостійких матеріалів, тому ризик загоряння будинку мінімальний.

- біологічна інертність. Матеріал не схильний до процесу гниття.

У зв'язку з цим цегляні будинки і котеджі є довговічними. Такі споруди зазвичай передаються з покоління в покоління.

2) Котедж утеплений мінеральною ватою 150 мм. Клас енергоефективності «С»!

Мінеральна вата не горить. Це важливий аспект, що робить утеплювач більш безпечним матеріалом. Навіть при дуже високих температурах з мінватою нічого не станеться. Вона починає плавитися (лише плавитися, але не горіти) при температурі понад 1000 градусів за Цельсієм.

Захищена від біологічної корозії. Або, якщо висловлюватися простіше, її не руйнують всякі гризуни, жуки і комахи. І це куди більш значимий плюс, ніж може здатися на перший погляд. Адже варто у вашому утеплювачі завестися звичайним мишам, і дуже скоро весь ізоляційний шар буде проїдений їх тунелями, через які холод почне пробиратися у ваш будинок.

Мінвата – добре дихаючий матеріал. Паропроникність захищає утеплювач від скупчення вологи, а разом з цим і від розведення в ньому грибка. Чим краще матеріал «дихає», тим менше потрібно буде піклуватися про вентиляцію та циркуляцію повітря в будинку.

Шумова ізоляція – ще один коник цього матеріалу. Його пориста структура наділяє його хорошими звукоізоляційними властивостями, так що ваші секрети будуть надійно захищені від цікавих сторонніх вух, ви нікому не будете надокучати гучною музикою, а проїжджаючі за вікном вантажівки більше не будуть вас будити серед ночі.

Стійкість до деформацій різного роду є однією з характеристик, що забезпечують найголовнішу перевагу мінеральної вати перед пінопластом – довговічність. У правильно облаштованій фасадній системи мінвата не втрачає своїх характеристик до 60 років.

3) Вікна WDS 8!

- Широкий енергоефективний склопакет зберігає більше тепла в оселі та підвищує енергоефективність житла

- Додатковий середній контур ущільнення захищає від продувань і тепловтрат;

- 8 повітряних камер не пропускають холод з вулиці;

- Шумоізоляція для найбільш чутливих;

- Взимку тепліше, влітку прохолодніше;

- Високий клас захисту!

4) Котеджі знаходяться безпосередньо в межах міста з гарно розвиненою поруч інфраструктурою:

  • що включає меблевий магазин «7 Континент», дитячий супермаркет «Чудо острів», цілодобовий продовольчий магазин «Тетра», обласну лікарню, неподалік оптовий продуктовий ринок, поштові та банківські відділення, дитячий садочок та школа.

5) Підключені всі міські комунікації: газ, вода, каналізація, електрика, інтернет.