Новини

Будинок власними руками чи котедж від забудовника?

Ще одне важливе питання постає в людей, які планують побудувати власне житло : будинок чи котедж? Спробуємо розглянути більш детальніше це питання.

Вартість будівництва будинка чи котеджа власними руками – сумнівна економія.

При виборі варіанта самостійного будівництва будинка чи котеджа потрібно бути готовим до  того, що вам доведеться зіткнутися з рішенням серйозних питань, про які ви можете навіть не здогадуватись:

- самостійне планування будинка. Без професійних знань і навиків це може призвести до грубих порушень на початковому етапі, в результаті чого будівництво може вилитись нескінченними переплануваннями і перебудовами. Час  та кошти, витрачені в цьому випадку, в рази більше, ніж вартість будівництва котеджів «під ключ»;

- складання кошторису та розрахунок витратних матеріалів. Природно, при самостійній споруді котеджу, потрібно і в цьому питанні розраховувати тільки на свої сили і знання (а їх може виявитися недостатньо);

- необхідне обладнання та інструменти. Якщо ви не займаєтеся будівництвом професійно, то навряд чи у вас знайдеться все необхідне. Устаткування доведеться купувати, а це ще одна стаття витрат, причому, досить високих;

- всі питання затвердження проекту і отримання дозвільних документів на будівництво та підключення комунікацій лягають на вас. Ви впевнені, що готові витратити  багато часу і нервів, виходжуючи по нескінченній низці кабінетів?

- на самостійне ведення будівництва у вас піде не тільки багато часу, але і сил, і здоров'я. При цьому вдалого результату вам не гарантує ніхто.

Не варто забувати про те, що технології будівництва котеджів постійно вдосконалюються, і ви навряд чи зможете самостійно розібратися в технічних деталях або використовувати всі переваги сучасних технологій. В результаті будинок вашої мрії може виявитися далеким від сучасних стандартів комфорту.

Компанії по будівництву ТОВ «Альфа девелопмент» - гарантія якості!!!

Звертаючись до професіоналів, ви можете бути впевнені, що ви позбудетеся від більшості клопоту, пов'язаних з оформленням проектної документації та безпосередньо з процесом будівництва будинку. Це компанія професіоналів, якій ви сміливо можете довірити будівництво. Професійні інженери і будівельники нашої компанії зможуть створити проект вашого ідеального будинку не тільки на папері, а й втілити його в життя в чітко обумовлені терміни.